KÖVETKEZIK: 2018.03.07 18:00
Kaposvári KK
Zalakerámia ZTE KK
HÍREK

Mérkőzések | Általános | KKK hírek | Szurkolói hírek | Játékosok | Utánpótlás | Felkészülési mérkőzések

Egy ide, egy oda

2018.02.02. | Hozzászólások [0]

Egy győzelemmel és egy vereséggel zárt kadett csapatunk Pécsen a regionális döntőben.

Kaposvári KK - Kecskeméti KA  72-69 (15-10, 21-22, 18-18, 18-19)
KKK SE: Fehér B. 20/3, Paár M 14/6, Hajduk A. 13, Cohill E. 10, Vajda L. 5
csere: Polotár B. 6/6, Dániel Á. 2, Pavlényi B., Győr B., Fülöp B.
Egy nagyon izgalmas és szoros mérkőzésen sikerült győzni a fizikálisan erősebb és magasabb Kecskemét ellen. Nem játszottunk jól, de nagyon küzdöttünk, végig kiegyenlített volt a meccs. a végjátékban Hajduk pontjaival sikerült a bravúr, és bekerültünk a döntőbe.
Nagykörösi Sólymok "A" - Kaposvári KK  66-50 (8-16, 25-8, 14-14, 19-12)
KKK SE: Paár M 14/6, Fehér B. 10/6, Hajduk A. 9, Cohill E. 7, Dániel Á. 1
csere: Vajda L. 4, Polotár B. 3, Fülöp B. 2, Győr B.
A döntőben a Nagykörös csapatával találkoztunk, akik egy utolsó másodperces triplával győztek az első mérkőzésen a PVSK ellen. Nagyon jól kezdtük a találkozót és már 10 ponttal is vezettünk. Ellenfelünk az egész meccsen zónázott ,ami ellen az első negyedben jól játszottunk,annak ellenére, hogy katasztrófális volt a dobószázalékunk a meccs folyamán. A második negyedben kaptunk három 3 pontos kosarat, kétszer eladtuk a labdát és teljesen megfordulta játék képe. Sokat hibáztunk már a labda felhozatalnál(ebben közrejátszott ellenfelünk jó védekezése)  és kapkodva játszottunk. Elfáradtunk, a 3. negyedben 18 pont volt a különbség. A 4. negyed felénél visszajöttünk a meccsbe 6 pontra zárkóztunk(54-48) ,de onnan zsinórban három 3 pontos kosarat kaptunk és ezzel elúszott a meccs. Védekezésünk alapjában nem volt rossz, viszont nagyon sok távoli kosarat kaptunk (8) , ezzel nem tudtunk mit kezdeni.
Csapatomat dícséret illeti, hogy küzdött sajnos ehhez nem párosult az okos és jó játék. Ellenfeleink többnyire a korosztályban egy évvel idősebbek voltak, tehát ez alapján sincs okunk keseregni. Megyünk tovább és várjuk a következő meccseket. Bízunk benne, hogy tovább tudunk fejlődni.
Hajrá Kaposvár!
Fehér Iván edző

KKK SE: Fehér B. 20/3, Paár M 14/6, Hajduk A. 13, Cohill E. 10, Vajda L. 5csere: Polotár B. 6/6, Dániel Á. 2, Pavlényi B., Győr B., Fülöp B.
Egy nagyon izgalmas és szoros mérkőzésen sikerült győzni a fizikálisan erősebb és magasabb Kecskemét ellen. Nem játszottunk jól, de nagyon küzdöttünk, végig kiegyenlített volt a meccs. A végjátékban Hajduk pontjaival sikerült a bravúr, és bekerültünk a döntőbe.

KKK SE: Paár M 14/6, Fehér B. 10/6, Hajduk A. 9, Cohill E. 7, Dániel Á. 1csere: Vajda L. 4, Polotár B. 3, Fülöp B. 2, Győr B.

A döntőben a Nagykörös csapatával találkoztunk, akik egy utolsó másodperces triplával győztek az első mérkőzésen a PVSK ellen. Nagyon jól kezdtük a találkozót és már 10 ponttal is vezettünk. Ellenfelünk az egész meccsen zónázott, ami ellen az első negyedben jól játszottunk, annak ellenére, hogy katasztrófális volt a dobószázalékunk a meccs folyamán. A második negyedben kaptunk három 3 pontos kosarat, kétszer eladtuk a labdát és teljesen megfordult a játék képe. Sokat hibáztunk már a labda felhozatalnál (ebben közrejátszott ellenfelünk jó védekezése), és kapkodva játszottunk. Elfáradtunk, a 3. negyedben 18 pont volt a különbség. A 4. negyed felénél visszajöttünk a meccsbe, 6 pontra zárkóztunk (54-48), de onnan zsinórban három 3 pontos kosarat kaptunk, és ezzel elúszott a meccs. Védekezésünk alapjában nem volt rossz, viszont nagyon sok távoli kosarat kaptunk (8) , ezzel nem tudtunk mit kezdeni. Csapatomat dícséret illeti, hogy küzdött, sajnos ehhez nem párosult az okos és jó játék. Ellenfeleink többnyire a korosztályban egy évvel idősebbek voltak, tehát ez alapján sincs okunk keseregni. Megyünk tovább, és várjuk a következő meccseket. Bízunk benne, hogy tovább tudunk fejlődni.

K.C. 02.16. 07:41
Gratulálok a csapatnak és mivel ritkán szólok hozzá (de minden meccset visszanézek), így utólag is gratulálok...
pg13 02.15. 17:14
Jatszunk edzomeccset a 3 hetes szunetben?
néző 02.15. 16:38
Veréb, légy szíves magyarázd el, hogy Ivosev-nek hol a helye a "rendszerben"?