Kétnapos forduló van ma és holnap a Serdülő A csapat számára

Kétnapos forduló van ma a Serdülő A csapat számára
Eredmények:
1. mérkőzés
Kaposvári KK SE A - Dávid Kornél Kosárakadémia B 86 - 54 (19-12, 24-22, 27-18, 16-13)
KKK SE - Simon Tamás: 4, Paár Márk: 23, Győr Bálint: 10, Ivók Milán: 1, Pavlényi Benedek: 5, Polotár Balázs: 8, Vajda Levente: 9, Comill Erik: 13, Fülöp Botond: 7, Kovács András: 4, Kistankó Dominik: 4

Monok Tibor és Juhász Levente csapata Nyíregyházán méri össze magát 3 csapattal a hétvégén.

Eredmények:
1. mérkőzés

Második mérkőzés volt. A 3/4 7-es kezdés miatt nehezen indult a mérkőzés. Az első negyedben vezetett az ellenfél, de utána a csapat felvette a ritmust és magabiztos játékkal nyert a hazai csapat ellen.
Csapatunk ezen a mérkőzésen tetszetősen játszott, jól alkalmazták az edzéseken tanultakat. Jól alkalmazkodtak az ellenfél gyors játékstílusához. Ebben a gyors játékban még nekünk is fejlődnünk kell, főleg az egy-egy elleni játékokban. Védekezésünk jól működött, ami végülis meghozta a sikert.

KKK SE A - Nyíregyházi Sportcentrum KA 77 - 37 (13-14, 27-9, 18-6, 19-8)
KKK SE A: Polotár B.: 15, Comill E.: 14, Paár M.: 14, Fülöp B.: 7/3, Győr B.: 8, Ivók M.: 1, Pavlényi B.: 2, Simon T.: 7, Kistankó D: -, Vajda L.: 3, Kovács A.: 4, Bitó M: 2.

2. mérkőzés

3. mérkőzés

Szeged - KKK SE  59 - 74 (9-9, 13-23, 23-16, 14-26)

KKK SE: Polotár 25/6, Paár 14/3, Vajda 16, Cohill 12, Fülöp B. 5, Győr 2.

A harmadik meccsen fáradtan léptünk pályára, ezért a koncentrációnk is alacsonyabb volt, nem sikerültek a dobásaink, kb. 20 ziccert kihagytunk. De a győzelemmel biztosítottuk az első helyünket.

A következő fordulóban jobb helyezés eléréséért játszunk a Rátgéber Kosárakadémia, a Kecskemét és a Nagykőrös csapatai ellen.

2024.03.30 18:00
AlfaGumi KaposvárGrosbasketTT Ablakrendszer Kft.Dorottya BistroEuroProfilTrattoria La PrimaSpekula Kft.TOTI SportGyőri Kft.