Maradtunk az A csoportban

2016.11.21.

Ismét Pécsett, ismét a PVSK-val játszotta negyedik fordulóbeli mérkőzését csapatunk, a Nemzeti Serdülő Bajnokság regionális alapszakaszában.

Ismét Pécsett, ismét a PVSK-val játszotta negyedik fordulóbeli mérkőzését csapatunk, a Nemzeti Serdülő Bajnokság regionális alapszakaszában. Jobban sikerült a kezdés, mint az előző fordulóban, pár pontos előnnyel zártuk az első negyedet. Sajnos a második játékrészben nem tudtuk megtartani az előnyünket, nyolc pontos hátránnyal érkeztünk a nagyszünethez. Hiába dobtuk jobban a büntetőket, mint az előző fordulóban, ellenfelünk stabilan tudta őrizni 8-10 pontos előnyét a második félidőben, így megérdemelten nyertek ellenünk. Ahhoz hogy az ilyen mérkőzéseket meg tudjuk nyerni a jövőben, továbbra is a védekezésünk az, amin elsősorban javítanunk kell.
PVSK- Panthers /A - Kaposvári KK /A 74-66 (14-17,23-12,18-17,19-20)
Kaposvári KK /A: Ivók Milán 2, Pavlényi Benedek 4, Dömötörfi Barnabás -,Győr Bálint 2, Fülöp Botond 9, Vajda Levente 10, Ruppert Áron -, Paár Márk 15, Kistankó Dominik -, Teleki Máté -, Cohill Eric 11, Polotár Balázs 7.
Szinte lekopíroztuk az előző mérkőzés forgatókönyvét, csak fordított előjellel. Most ellenfelünk kezdett jobban, nekünk kellett az eredmény után kapaszkodnunk. A két mérkőzés közötti kevés szünet miatt fáradtan mozogtunk, az előző meccs hatását még érezni lehetett a gyerekeken. Szerencsére sikerült fordítani, és továbbra is biztosítani helyünket az „A” csoportban.
Dombóvári Kosárlabda Suli - Kaposvári KK /A 71-78 (18-13,16-26,24-26,13-13)
Kaposvári KK /A: Ivók Milán -, Pavlényi Benedek 9, Dömötörfi Barnabás -, Győr Bálint 4, Fülöp Botond 5, Vajda Levente 2, Ruppert Áron 12, Paár Márk 17, Kistankó Dominik -, Teleki Máté 2, Cohill Eric 18, Polotár Balázs 8.

2024.04.20 18:00