Zajlik az előselejtező

2016.09.21.

Két győzelemmel és egy vereséggel a 2.helyen végzett kadett csapatunk a kiemelt bajnokság első selejtezőkörében Zalaegerszegen.

2016.09.10. 11.00 Zalaegerszeg Ostoros csarnok
ZTE KK U-16  -  Kaposvári KK SE U-16     90-81 (30-21, 12-19, 20-18, 28-23)
csere: Büttl K. 8, Hajduk A. , Yake A.
Nagyon rosszul kezdtük a mérkőzést a jó szerkezetű zalai csapat ellen, sok könnyű kosarat engedtünk. A 2. negyedtől fogva a védekezésünk feljavult, és a félidőre 2 pontra olvadt az egerszegi előny. A félidő után sem változott a meccs képe, kiegyenlített játék folyt a pályán de a vezetést nem sikerült átvennünk. A végén büntetőkből növelte előnyét a hazai csapat, és ezzel a kis plusszal, valamint,hogy jól használták ki magassági fölényüket,megérdemelten nyertek. Csapatomat nagy dícséret illeti, hiszen hatalmasat küzdött és a meccs nagy részében jól is játszott.
2016.09.10. 18.45. Zalaegerszeg Ostoros csarnok
Bajai Bácska FKE U-16  -   Kaposvári KK SE  U-16   77-90 (30-18, 18-24, 9-25, 20-23)
KKK SE: Filipovity P. 32/3, Horváth H. 21, Fehér B. 12, Puska B. 9/3, Veilandics B. 9
csere: Hajduk A. 7/3, Yake.A, Büttl K., Vámi B., Tombor G., Dömötörfi Á.
Ismét rosszul kezdtünk az első negyedben már 17 pont is volt a különbség a bajaiak javára. Lassan indultunk be először is a védekezésen kellet szigorítanunk, a félidőre 6 pontra sikerült faragni a hátrányt.A 3. negyedben rendkívül jól és pontosan kosárlabdázva állva hagytuk a bajai csapatot (64-81). Az utolsó negyedben cseréink is beszálltak és sokat segítettek a győzelemben. Igazi csapatmunka és nagyszerű győzelem volt.
2016.09.11. 09.00 Zalaegerszeg Ostoros csarnok
Kaposvári KK SE U-16  -  Kecskeméti Kosárlabda Akadémia U-16  90-49 (27-16, 26-9, 24-10, 13-14)
KKK SE: Filipovity P. 34/3, Horváth H. 16, Puska B. 11, Veilandics B. 7, Fehér B. 6
csere: Hajduk A. 4, Dömötörfi Á. 4, Dániel Á. 2, Yake A. 1, Büttl K., Vámi B.
Utolsó meccsünkön a kecskeméti csapattal játszottunk akik mindkét előző meccsüket elveszítették. Az első percektől fogva mi irányítottunk és jól játszva magabiztos győzelmet arattunk. Mindenki kivette a részét a sikerből, így csapatunk a 2. helyen végzett a selejtezőben.
A tornán mutatott játékért és hozzáállásért, küzdésért dicséret illeti a csapatomat!
A következő selejtezőkörben az 1. és 2. helyezett csapatok jutnak fel a kiemelt bajnokság mezőnyébe. Azon leszünk,hogy elérjük ezt az eredményt!
Fehér Iván edző

KKK SE: Filipovity P. 31/12, Horváth H. 22/9, Fehér B. 9/3, Puska B. 7, Veilandics B. 4. csere: Büttl K. 8, Hajduk A. , Yake A.

Nagyon rosszul kezdtük a mérkőzést a jó szerkezetű zalai csapat ellen, sok könnyű kosarat engedtünk. A 2. negyedtől fogva a védekezésünk feljavult, és a félidőre 2 pontra olvadt az egerszegi előny. A félidő után sem változott a meccs képe, kiegyenlített játék folyt a pályán, de a vezetést nem sikerült átvennünk. A végén büntetőkből növelte előnyét a hazai csapat, és ezzel a kis plusszal, valamint hogy jól használták ki magassági fölényüket, megérdemelten nyertek. Csapatomat nagy dicséret illeti, hiszen hatalmasat küzdött és a meccs nagy részében jól is játszott.

KKK SE: Filipovity P. 32/3, Horváth H. 21, Fehér B. 12, Puska B. 9/3, Veilandics B. 9csere: Hajduk A. 7/3, Yake.A, Büttl K., Vámi B., Tombor G., Dömötörfi Á.

Ismét rosszul kezdtünk, az első negyedben már 17 pont is volt a különbség a bajaiak javára. Lassan indultunk be, először is a védekezésen kellett szigorítanunk, a félidőre 6 pontra sikerült faragni a hátrányt. A 3. negyedben rendkívül jól és pontosan kosárlabdázva állva hagytuk a bajai csapatot (64-81). Az utolsó negyedben cseréink is beszálltak és sokat segítettek a győzelemben. Igazi csapatmunka és nagyszerű győzelem volt.

KKK SE: Filipovity P. 34/3, Horváth H. 16, Puska B. 11, Veilandics B. 7, Fehér B. 6csere: Hajduk A. 4, Dömötörfi Á. 4, Dániel Á. 2, Yake A. 1, Büttl K., Vámi B.

Utolsó meccsünkön a kecskeméti csapattal játszottunk, akik mindkét előző meccsüket elveszítették. Az első percektől fogva mi irányítottunk és jól játszva magabiztos győzelmet arattunk. Mindenki kivette a részét a sikerből, így csapatunk a 2. helyen végzett a selejtezőben. A tornán mutatott játékért és hozzáállásért, küzdésért dicséret illeti a csapatomat! A következő selejtezőkörben az 1. és 2. helyezett csapatok jutnak fel a kiemelt bajnokság mezőnyébe. Azon leszünk,hogy elérjük ezt az eredményt!

2024.04.27 18:00
Caffé PertéTOTI SportPek-SnackGyőri Kft.KVGYDreher Sörgyárak Zrt.AlfaGumi KaposvárSpekula Kft.Oros Gumiszerviz