Fehér Iván csapat Sopronban csoportmásodikként jutott tovább a következő körbe.

2015.09.12. 12.45. Sopron
Kaposvári KK SE - Győri KC   95-24 (27-5,23-10,25-4,20-5)
KKK SE: Filipovity P. 25, Veilandics B. 10, Esküdt Zs.9, Horváth H. 8, Farkas M. 2
csere: Puska B. 15, Guzmics B. 14, Büttl K. 7, Gerőházi Á. 3, Sashalmi Á. 2,Lomnici B.,Yake A.
Egy igazán lelkes győri csapattal találtuk magunkat szembe, egy jó mérkőzésen magabiztos győzelmet arattak a srácok, mindenki kivette a részét a sikerből. A második félidőtől megpróbáltunk pihenni az esti mérkőzésre.
2015.09.12. 18.45. Sopron
Kaposvári KK SE - Nyíregyházi Sportcentrum KA "A"   41-79 (14-22,12-20,9-19,6-18)
KKK SE: Filipovity P. 10, Horváth H. 9, Veilandics B. 7, Esküdt Zs. 4, Farkas M.
csere: Guzmics B. 6, Gerőházi Á. 2,Büttl K. 2,  Puska B. 1, Sashalmi Á.,Lomnici B.,Yake A.
Egy jó szerkezetű és erős csapattal találkoztunk a második meccsünkön. Az első két negyedben állandósult a nyíregyházi fölény,ellenfelünk kihasználta erőbeli fölényét így 16 pontos hátránnyal kezdtünk neki a második félidőnek. A második félidőben elfáradtunk fizikálisan felőröltek minket és kevés lepattanót engedtek nekünk,így teljesen megérdemelt volt a nyíregyházi siker.
2015.09.13. Sopron  10.45.
Soproni SI "A" - Kaposvári KK SE  58-71 (19-15, 13-14, 19-17, 7-25)
Kaposvári KK SE: Filipovity P: 24/3, Horváth H: 15, Esküdt Zs. 15/12, Farkas M. 8, Veilandics B. 2,
csere: Guzmics B. 5/3, Gerőházi Á. 2, Puska B., Lomnici B., Yake A.
A csoport harmadik meccsén két közel azonos képességű csapat találkozott egymással.A tét a csoport 2. helye volt.
Felváltva estek a kosarak a mérkőzésen, ahol sajnos az ellenfél irányító játékosát nem tudtuk semlegesíteni aki egymaga 28 pontot dobott csapata 32 pontjából az első félidőben.
A harmadik negyedben szigorítottunk a védekezésünkön,jobban sikerültek a támadásaink is. A negyedik negyedben védekezést váltottunk és ez meghozta a várva várt sikert. A soproni csapat teljesen megzavarodott, mi pedig nagy önbizalommal játszva megfordítottuk a meccset. Végre ültek a távoli kosarak és sok szerzett labdából okosan kosárlabdázva a csoport második helyén jutottunk a következő körbe.
A következő körben( okt.3-4.) megkaptuk ellenfeleinket: Vasas "A", Kaposvári KK, Körmendi Törpördögök, Dombóvár Kosársuli. A csoport első 2 helyezettje jut fel a kiemelt bajnokságba.
2024.04.27 18:00
Azúr DrogériaStier PincészetTrattoria La PrimaOptiCost Security Kft.TOTI SportAlfaGumi KaposvárTT Ablakrendszer Kft.GrosbasketLa Pergola