Kaposvár - Békési Szsk 83-64 (15-22, 24-17, 20-14, 24-11)
Bogdán Benedek:4
Hosszú Bence: 3
Radnai Mihály: 3
Gáspár Erik : 4
Az első negyedet gyenge védekezéssel kezdtük. Nem megfelelő ritmusban támadtunk, ezzel az ellenfelünk önbizalmát erősítettük.  A második negyedben kezdtünk magunkra találni melynek eredménye  a 39-39 es félidő. A második félidőben védekezést váltottunk ennek és az egymásért küzdésnek lett az eredménye, hogy lépésről lépésre őröltük fel az ellenfelet. Külön dicséret, hogy mind a 10 játékosom dobott pontot. Köszönöm a csapatnak a győzni akarását.
Debreceni-KA - Kaposvár 65-69 (22-14, 11-18, 21-23, 11-14)
Gáspár Erik : 12
Tudtuk, hogy egy nagyon nehéz mérkőzés vár ránk, egy nagyon agresszív és fegyelmezett csapat volt az ellenfelünk. 24 órát szántam arra, hogy elhitessem a játékosokkal, hogy tudunk nyerni. Sajnos a tegnapihoz hasonlóan megint nagyon gyenge első negyeddel kezdtünk. Mi rohanunk az ellenfél után és a félidei 33-32 es eredményért IS vért kellett izzadunk. A harmadik nyegdben kulcsjátékosaik kerültek  fault problémába, élve a cserék gyengébb teljesítményével javunkra fordítottuk a mérkőzést. A délelőtt folyamán a csapat stressz oldásként a Margit Szigeten Amerikai footballt játszott.  A harmadik negyed végén 2.03 másodperccel a vége előtt labdák volt a saját alapvonalunkról egy NFL be illő átadás után Kocsis Zalán tudott ziccert értékesíteni. Úgy érzem itt olyan extázisba került a csapat,mely a végső sikert eredményezte. Óriásit harcolt aki a pályán volt és végre a kispadom is teljes szívvel hajtotta győzelembe a társait.
Kaposvári KK - 72-63 (17-12, 18-11,15-25, 22-15)
Gáspár Erik 13
Tökéletes, Fegyelmezett, Boldog és Bajnok!
Pöttendi Gábor ennyit mondott az utolsó mérkőzésről. Ezen a tornán Gordán Filipovics egyéb elfoglaltsága miatt Gábor vette át az irányítást, és megnyerték az U18-as B döntőt.S

Sajnos a csapat elmulasztotta azt a lehetőségét, hogy bekerüljön a legjobb 8 csapat közé, így a 9. helyen zárta az idei bajnokságot, miután megnyerte a Budapesten rendezett B döntőt.

Hock Gergő :13, Csernak Botond: 18, Tóth Kristóf: 13, Kocsis Zalán: 15, Farkas Marcell:1, Tóth Dávid: 9, Bogdán Benedek:4, Hosszú Bence: 3, Radnai Mihály: 3, Gáspár Erik: 4

Az első negyedet gyenge védekezéssel kezdtük. Nem megfelelő ritmusban támadtunk, ezzel az ellenfelünk önbizalmát erősítettük.  A második negyedben kezdtünk magunkra találni, melynek eredménye  a 39-39-es félidő. A második félidőben védekezést váltottunk, ennek és az egymásért küzdésnek lett az eredménye, hogy lépésről lépésre őröltük fel az ellenfelet. Külön dicséret, hogy mind a 10 játékosom dobott pontot. Köszönöm a csapatnak a győzni akarását.

Hock Gergő : 7, Csermák Botond :9, Tóth Kristóf : 3, Kocsis Zalán : 17, Tóth Dávid : 6, Bogdán Benedek :6, Radnai Mihály : 9, Gáspár Erik :12

Tudtuk, hogy egy nagyon nehéz mérkőzés vár ránk, egy nagyon agresszív és fegyelmezett csapat volt az ellenfelünk. 24 órát szántam arra, hogy elhitessem a játékosokkal, hogy tudunk nyerni. Sajnos a tegnapihoz hasonlóan megint nagyon gyenge első negyeddel kezdtünk. Mi rohanunk az ellenfél után és a félidei 33-32 es eredményért IS vért kellett izzadunk. A harmadik negyedben kulcsjátékosaik kerültek  fault problémába, élve a cserék gyengébb teljesítményével javunkra fordítottuk a mérkőzést. A délelőtt folyamán a csapat stressz oldásként a Margit Szigeten Amerikai footballt játszott.  A harmadik negyed végén 2,03 másodperccel a vége előtt labdánk volt a saját alapvonalunkról, amit egy NFL-be illő átadás után Kocsis Zalán tudott ziccert értékesíteni. Úgy érzem itt olyan extázisba került a csapat, mely a végső sikert eredményezte. Óriásit harcolt, aki a pályán volt, és végre a kispadom is teljes szívvel hajtotta győzelembe a társait.

Kaposvári KK - Szeged 72-63 (17-12, 18-11,15-25, 22-15)
Hock Gergő 13, Csernák Botond 12, Tóth Kristóf 4, Kocsis Zalán 12, Bogdán Benedek 4, Hosszú Bence 2, Radnai Mihály 12, Gáspár Erik 13

Tökéletes, Fegyelmezett, Boldog és Bajnok! Pöttendi Gábor ennyit mondott az utolsó mérkőzésről. Ezen a tornán Gordán Filipovics egyéb elfoglaltsága miatt Gábor vette át az irányítást, és megnyerték az U18-as B döntőt.

2024.04.24 18:00