Végzett a kadett

2013.05.13.

2013.május 10-11-én Budapesten a Mádi u-i sportcsarnokban rendezték az U-16-os fiú kosárlabdázók regionális országos döntőjét.

A tornán észak, dél, nyugat és kelet régióinak győztesei képviseltették magukat- Kőbányai Darazsak, Kaposvári KK, Kanizsa KK, valamint a Nyírsuli Kosárakadémia. Csapatunk sajnos mérkőzést nem nyerve a torna negyedik helyén zárta az évet, így  összesítésben kadett csapatunk a 20. helyen végzett az országos főtáblán.

2013.05 10. 17.00.
Kőbányai Darazsak - Kaposvári KK SE   73-69  (22-17, 15-13, 24-16, 12-23)
KKK SE:Kocsis 25/3, Csernák 13, Király 9, Póré 4, Gáspár 2
csere:Tóth 8/3, Bogdán 4, Lőczi 4, Radnai
Az első két negyedben próbáltuk tartani magunkat, folyamatosan cseréltünk keresve a legjobb felállást. A harmadik negyedet nagyon elrontottuk, ekkor már közel 20 ponttal vezetett a budapesti csapat. Az utolsó negyedben egész pályás letámadó védekezésünknek köszönhetően feljöttünk 2 pontra is, de már sajnos későn jött a feltámadás. Ha van még pár percünk, akkor győzelmi esélyeink lehettek volna.
2013.05.11. 11.15.
Nyírsuli Kosárakadémia - Kaposvári KK SE      85-55    (12-16, 26-8, 20-20, 27-11)
KKK SE: Kocsis 15, Király 8, Gáspár 7, Csernák 7, Tóth 6
csere: Póré 4, Lőczi 3, Radnai 3/3, Duduka 2, Bogdán
Ellenfelünk magas embereit nem tudtuk semlegesíteni, és az első negyedbeli kiváló játék után a csapat érthetetlen módón megzavarodott a második negyedben. Itt 18 pontos hátrányt szedtünk össze. Az utolsó etapnak úgy indultunk neki 14 pontos hátrányból, hogy megpróbáljuk, amit előző napon, de sajnos a csapat nagyon gyenge napot fogott ki. Nem volt olyan játékos, aki tudta volna húzni támadásban a csapatot, így a végére tetemesre hízott a hátrányunk, ahol már azért jobbára cseréink játszottak.
2013.05.11. 14.45.
Kaposvári KK SE - Kanizsa KK   56-66    (12-20, 9-20, 13-14, 22-12)
KKK SE: Kocsis 19/3, Gáspár 15, Király 8, Tóth 8, Csernák-
csere: Duduka 4, Bogdán 2, Póré-, Lőczi-, Radnai -, Jenovai -,Nagy -
Az utolsó mérkőzésünk döntött a 3. helyről. Azzal a kanizsai csapattal játszottunk, akik 5 emberrel játszották végig a mérkőzéseiket. Szerkezetileg igen jók voltak, 2 magas emberrel és az alacsony posztokon is versenyképesebbek voltak nálunk azon a napon. Folytattuk azt a lélektelen játékunkat, amelyet az előző meccset abbahagytuk, és ez arra nem volt elég, hogy az amúgy verhető ellenfelet legyőzzük. Támadásban még kevesebb játékos tudott hozzátenni az eredményhez, gyakorlatilag a Kocsis-Gáspár duón kívül nemigen volt elfogadható teljesítmény a pályán.
Összegzésképp elmondható,hogy lélektelenül és nem koncentrálva, ennyi eladott labdával, önbizalomhiánnyal nem lehet komolyabb eredményeket elérni. Támadásban a csapat csődöt mondott úgy, hogy ellenfeleink védekezése sem volt klasszisokkal jobb. Ebből kell tovább építkezni és az edzőnek a hibákat kijavítani.
2019.10.19 18:00