2017.04.08.

Csütörtökön eldőlt, hogy játszhatunk a 8. helyezésért

iú kadett - alsóházi keresztjáték
2017.04.06. Kaposvár 16.00
Kaposvári KK SE - Nyíregyházi Sportcentrum KA/A  74-64 (26-13, 20-28, 19-13, 9-10)
KKK: FILIPOVITY P. 34/6, HORVÁTH H. 24/12, Puska B. 6, Veilandics B. 4, Hajduk A.
csere: BÜTTL K. 6, Yake A., Vámi B., Tombor G.
Nem túl jó előjelekkel vártuk a Nyíregyháza elleni visszavágót, ugyanis Fehér Benjámin betegség miatt nem tudta vállalni a játékot. Az első mérkőzésen a nyírségi csapat 5 pontos előnyt szerzett, így 6 vagy annál nagyobb pontos győzelem kellett a továbbjutásunkhoz.
Ennek szellemében kezdtük a mérkőzést. Állva hagytuk a nyírségieket, és ebben az etapban könnyedén kosárlabdáztunk. A második negyedtől a Nyíregyháza átállt zónavédekezésre, innentől fogva statikusan és szenvedve támadtunk, ami megtörte a ritmusunkat. Ellenfelünk ebből a védekezésből könnyebben támadott, és a második negyedben 4 külső dobást is értékesített, amivel 5 pontra zárkóztak a szünetben.
A félidőben megbeszéltük, hogy megpróbálunk gyorsabban, rendezetlen védelem ellen támadni, és odafigyelni a külső dobásainkra. A harmadik negyed végére 11 pontos előnyben voltunk, de nem lehetett kiengedni, mert minden egyes pont számított a végelszámolásnál. A negyedik negyedben sikerült kipontoztatnunk a Nyíregyháziak válogatott centerét, és ezzel sokkal könnyebben támadtuk a gyűrűt. Végig vezetve egy nehéz mérkőzésen megérdemelt győzelmet arattunk. A mérkőzésen Horváth Hunor és  Filipovity Péter extrát nyújtott. A  csapat minden tagjának kijár a dicséret, mert eljutottunk oda, hogy saját magunk dönthetünk az országos döntőbe való jutásról. Két nagyon kemény mérkőzés vár ránk, ahol papíron talán nem mi vagyunk az esélyesek, de mindent meg fogunk tenni azért, hogy bejussunk a legjobb nyolcba. A csapatom nevében is köszönöm azoknak a szurkolóknak akik kilátogattak a meccsre és buzdítottak minket.
Hajrá kadett!!!
Fehér Iván edző

Fiú kadett - alsóházi keresztjáték

KKK: FILIPOVITY P. 34/6, HORVÁTH H. 24/12, Puska B. 6, Veilandics B. 4, Hajduk A. csere: BÜTTL K. 6, Yake A., Vámi B., Tombor G.

Nem túl jó előjelekkel vártuk a Nyíregyháza elleni visszavágót, ugyanis Fehér Benjámin betegség miatt nem tudta vállalni a játékot. Az első mérkőzésen a nyírségi csapat 5 pontos előnyt szerzett, így 6 vagy annál nagyobb pontos győzelem kellett a továbbjutásunkhoz. Ennek szellemében kezdtük a mérkőzést. Állva hagytuk a nyírségieket, és ebben az etapban könnyedén kosárlabdáztunk. A második negyedtől a Nyíregyháza átállt zónavédekezésre, innentől fogva statikusan és szenvedve támadtunk, ami megtörte a ritmusunkat. Ellenfelünk ebből a védekezésből könnyebben támadott, és a második negyedben 4 külső dobást is értékesített, amivel 5 pontra zárkóztak a szünetben.

A félidőben megbeszéltük, hogy megpróbálunk gyorsabban, rendezetlen védelem ellen támadni, és odafigyelni a külső dobásainkra. A harmadik negyed végére 11 pontos előnyben voltunk, de nem lehetett kiengedni, mert minden egyes pont számított a végelszámolásnál. A negyedik negyedben sikerült kipontoztatnunk a Nyíregyháziak válogatott centerét, és ezzel sokkal könnyebben támadtuk a gyűrűt. Végig vezetve egy nehéz mérkőzésen megérdemelt győzelmet arattunk. A mérkőzésen Horváth Hunor és  Filipovity Péter extrát nyújtott.

A  csapat minden tagjának kijár a dicséret, mert eljutottunk oda, hogy saját magunk dönthetünk az országos döntőbe való jutásról. Két nagyon kemény mérkőzés vár ránk, ahol papíron talán nem mi vagyunk az esélyesek, de mindent meg fogunk tenni azért, hogy bejussunk a legjobb nyolcba. A csapatom nevében is köszönöm azoknak a szurkolóknak, akik kilátogattak a meccsre és buzdítottak minket.   Hajrá kadett!!!

2024.03.30 18:00
Spekula Kft.La PergolaDorottya BistroAzúr DrogériaTT Ablakrendszer Kft.GrosbasketMarázPlastStier PincészetMTOK