bezár

Cookie irányelvek

Az EU 2009/136/CE rendelete és a vonatkozó jogszabályok értelmében tájékoztatjuk Önt, hogy ez a weboldal kizárólag saját cookie-kat használ.

Mik azok a cookie-k?

A cookie (vagy süti) olyan kisméretű szövegfájl, amely az Ön számítógépén tárolódik, amikor meglátogat egy weboldalt. Olyan adatokat tárol, amiket akkor küld el a weboldalnak, amikor Ön azon belül navigál, illetve amint a legközelebbi alkalommal újra felkeresi azt. Néhány cookie elengedhetetlen a weboldal bizonyos funkcióinak működéséhez, mint például a kosár vagy a bejelentkezés. Más cookie-k arra valók, hogy böngészési információkat tároljon, amelyek segítségével elemezni lehet a weboldal használatát, ehhez igazítva később bizonyos megjelenítendő tartalmakat.

Milyen módon előzhetem meg azt, hogy a cookie-k eltárolódjanak a számítógépemen?

Minden egyes böngészőben (Internet Explorer, Google Chrome, Mozilla Firefox, Safari) egyenként kell beállítani a cookie (süti) preferenciákat. Rendszerint több lehetőség is rendelkezésére áll a cookie-k kezelésére: némelyek elfogadása; az összes elutasítása; bizonyos, már korábban tárolt cookie-k törlése; bizonyos weboldalak letiltása arról, hogy adatokat gyűjtsön az Ön számítógépén található cookie-k segítségével vagy harmadik féltől származó cookie-k blokkolása (harmadik féltől származó cookie: egy bizonyos weboldal van nyitva a böngészőben, viszont egy másik weboldal tárolja el a cookie-jait az Ön számítógépén).

Milyen cookie-kat tárolunk ezen a weboldalon?

Ez a weboldal kizárólag ilyen cookie-kat tárol:

1. Technikai Cookie-k - ezek elengedhetetlenek a weboldal futtatásához.
2. Funkcionális Cookie-k - ezek elengedhetetlenek ahhoz, hogy a felhasználóink elérhessék az általuk igényelt szolgáltatásainkat.

Rendben
Felhívjuk figyelmét, hogy ez a weboldal cookie-kat (sütiket) használ. Ezek a weboldal megfelelő működéséhez szükségesek. A weboldal böngészésével Ön elismeri, hogy elfogadta a "Cookie irányelvekben" leírtakat és a webhely által használt sütiket.

Megvan a 2019/2020-as szezon sorsolása

2019.07.29.

Az alapszakasz jelen állás szerint szeptember 28-án, szombaton kezdődik, de a pontos meccsidőpontok csak augusztusban, a csapatok és a szövetség egyeztetése után lesznek hivatalosak.

Hétfő délelőtt lezajlott a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetségében a 2019/2020-as NBI A-csoportjának sorsolása. Az időpontok nem véglegesek, a csapatok közti egyeztetés alapját az alábbi sorsolás tervezet képezi:


1.        2019. szeptember 28. szombat       Falco-Vulcano Energia KC Szombathely—Zalakerámia ZTE KK

1.        2019. szeptember 28. szombat       Pécsi VSK-VEOLIA—Naturtex-SZTE-SZEDEÁK

1.        2019. szeptember 28. szombat  DEAC—Kaposvári KK

1.        2019. szeptember 28. szombat       Atomerőmű SE—KTE-Duna Aszfalt

1.        2019. szeptember 28. szombat       EGIS Körmend—OSE Lions

1.        2019. szeptember 28. szombat       Szolnoki Olajbányász—Alba Fehérvár

1.        2019. szeptember 28. szombat       Jászberényi KSE—Sopron KC

2.        2019. október 5. szombat              Naturtex-SZTE-SZEDEÁK—Falco-Vulcano Energia KC Szombathely

2.        2019. október 5. szombat          Kaposvári KK—Zalakerámia ZTE KK

2.        2019. október 5. szombat              KTE-Duna Aszfalt—Pécsi VSK-VEOLIA

2.        2019. október 5. szombat              OSE Lions—DEAC

2.        2019. október 5. szombat              Alba Fehérvár—Atomerőmű SE

2.        2019. október 5. szombat              Sopron KC—EGIS Körmend

2.        2019. október 5. szombat              Szolnoki Olajbányász—Jászberényi KSE

3.        2019. október 12. szombat        Falco-Vulcano Energia KC Szombathely—Kaposvári KK

3.        2019. október 12. szombat            Naturtex-SZTE-SZEDEÁK—KTE-Duna Aszfalt

3.        2019. október 12. szombat            Zalakerámia ZTE KK—OSE Lions

3.        2019. október 12. szombat            Pécsi VSK-VEOLIA—Alba Fehérvár

3.        2019. október 12. szombat            DEAC—Sopron KC

3.        2019. október 12. szombat            Atomerőmű SE—Jászberényi KSE

3.        2019. október 12. szombat            EGIS Körmend—Szolnoki Olajbányász

4.        2019. október 19. szombat            KTE-Duna Aszfalt—Falco-Vulcano Energia KC Szombathely

4.        2019. október 19. szombat        OSE Lions—Kaposvári KK

4.        2019. október 19. szombat            Alba Fehérvár—Naturtex-SZTE-SZEDEÁK

4.        2019. október 19. szombat            Sopron KC—Zalakerámia ZTE KK

4.        2019. október 19. szombat            Jászberényi KSE—Pécsi VSK-VEOLIA

4.        2019. október 19. szombat            Szolnoki Olajbányász—DEAC

4.        2019. október 19. szombat            Atomerőmű SE—EGIS Körmend

5.        2019. október 26. szombat            Falco-Vulcano Energia KC Szombathely—OSE Lions

5.        2019. október 26. szombat            KTE-Duna Aszfalt—Alba Fehérvár

5.        2019. október 26. szombat        Kaposvári KK—Sopron KC

5.        2019. október 26. szombat            Naturtex-SZTE-SZEDEÁK—Jászberényi KSE

5.        2019. október 26. szombat            Zalakerámia ZTE KK—Szolnoki Olajbányász

5.        2019. október 26. szombat            Pécsi VSK-VEOLIA—EGIS Körmend

5.        2019. október 26. szombat            DEAC—Atomerőmű SE

6.        2019. november 2. szombat          Alba Fehérvár—Falco-Vulcano Energia KC Szombathely

6.        2019. november 2. szombat          Sopron KC—OSE Lions

6.        2019. november 2. szombat          Jászberényi KSE—KTE-Duna Aszfalt

6.        2019. november 2. szombat      Szolnoki Olajbányász—Kaposvári KK

6.        2019. november 2. szombat          EGIS Körmend—Naturtex-SZTE-SZEDEÁK

6.        2019. november 2. szombat          Atomerőmű SE—Zalakerámia ZTE KK

6.        2019. november 2. szombat          Pécsi VSK-VEOLIA—DEAC

7.        2019. november 9. szombat          Falco-Vulcano Energia KC Szombathely—Sopron KC

7.        2019. november 9. szombat          Alba Fehérvár—Jászberényi KSE

7.        2019. november 9. szombat          OSE Lions—Szolnoki Olajbányász

7.        2019. november 9. szombat          KTE-Duna Aszfalt—EGIS Körmend

7.        2019. november 9. szombat      Kaposvári KK—Atomerőmű SE

7.        2019. november 9. szombat          Naturtex-SZTE-SZEDEÁK—DEAC

7.        2019. november 9. szombat          Zalakerámia ZTE KK—Pécsi VSK-VEOLIA

8.        2019. november 16. szombat        Jászberényi KSE—Falco-Vulcano Energia KC Szombathely

8.        2019. november 16. szombat        Szolnoki Olajbányász—Sopron KC

8.        2019. november 16. szombat        EGIS Körmend—Alba Fehérvár

8.        2019. november 16. szombat        Atomerőmű SE—OSE Lions

8.        2019. november 16. szombat        DEAC—KTE-Duna Aszfalt

8.        2019. november 16. szombat    Pécsi VSK-VEOLIA—Kaposvári KK

8.        2019. november 16. szombat        Zalakerámia ZTE KK—Naturtex-SZTE-SZEDEÁK

9.        2019. november 23. szombat        Falco-Vulcano Energia KC Szombathely—Szolnoki Olajbányász

9.        2019. november 23. szombat        Jászberényi KSE—EGIS Körmend

9.        2019. november 23. szombat        Sopron KC—Atomerőmű SE

9.        2019. november 23. szombat        Alba Fehérvár—DEAC

9.        2019. november 23. szombat        OSE Lions—Pécsi VSK-VEOLIA

9.        2019. november 23. szombat        KTE-Duna Aszfalt—Zalakerámia ZTE KK

9.        2019. november 23. szombat    Kaposvári KK—Naturtex-SZTE-SZEDEÁK

10.      2019. december 14. szombat         EGIS Körmend—Falco-Vulcano Energia KC Szombathely

10.      2019. december 14. szombat         Atomerőmű SE—Szolnoki Olajbányász

10.      2019. december 14. szombat         DEAC—Jászberényi KSE

10.      2019. december 14. szombat         Pécsi VSK-VEOLIA—Sopron KC

10.      2019. december 14. szombat         Zalakerámia ZTE KK—Alba Fehérvár

10.      2019. december 14. szombat         Naturtex-SZTE-SZEDEÁK—OSE Lions

10.      2019. december 14. szombat     Kaposvári KK—KTE-Duna Aszfalt

11.      2019. december 21. szombat         Falco-Vulcano Energia KC Szombathely—Atomerőmű SE

11.      2019. december 21. szombat         EGIS Körmend—DEAC

11.      2019. december 21. szombat         Szolnoki Olajbányász—Pécsi VSK-VEOLIA

11.      2019. december 21. szombat         Jászberényi KSE—Zalakerámia ZTE KK

11.      2019. december 21. szombat         Sopron KC—Naturtex-SZTE-SZEDEÁK

11.      2019. december 21. szombat     Alba Fehérvár—Kaposvári KK

11.      2019. december 21. szombat         OSE Lions—KTE-Duna Aszfalt

12.      2019. december 26. csütörtök        DEAC—Falco-Vulcano Energia KC Szombathely

12.      2019. december 26. csütörtök        Pécsi VSK-VEOLIA—Atomerőmű SE

12.      2019. december 26. csütörtök        Zalakerámia ZTE KK—EGIS Körmend

12.      2019. december 26. csütörtök        Naturtex-SZTE-SZEDEÁK—Szolnoki Olajbányász

12.      2019. december 26. csütörtök   Kaposvári KK—Jászberényi KSE

12.      2019. december 26. csütörtök        KTE-Duna Aszfalt—Sopron KC

12.      2019. december 26. csütörtök        OSE Lions—Alba Fehérvár

13.      2019. december 29. vasárnap        Falco-Vulcano Energia KC Szombathely—Pécsi VSK-VEOLIA

13.      2019. december 29. vasárnap        DEAC—Zalakerámia ZTE KK

13.      2019. december 29. vasárnap        Atomerőmű SE—Naturtex-SZTE-SZEDEÁK

13.      2019. december 29. vasárnap    EGIS Körmend—Kaposvári KK

13.      2019. december 29. vasárnap         Szolnoki Olajbányász—KTE-Duna Aszfalt

13.      2019. december 29. vasárnap         Jászberényi KSE—OSE Lions

13.      2019. december 29. vasárnap         Sopron KC—Alba Fehérvár

14.      2020. január 4. szombat                 Zalakerámia ZTE KK—Falco-Vulcano Energia KC Szombathely

14.      2020. január 4. szombat                 Naturtex-SZTE-SZEDEÁK—Pécsi VSK-VEOLIA

14.      2020. január 4. szombat             Kaposvári KK—DEAC

14.      2020. január 4. szombat                 KTE-Duna Aszfalt—Atomerőmű SE

14.      2020. január 4. szombat                 OSE Lions—EGIS Körmend

14.      2020. január 4. szombat                 Alba Fehérvár—Szolnoki Olajbányász

14.      2020. január 4. szombat                 Sopron KC—Jászberényi KSE

15.      2020. január 11. szombat               Falco-Vulcano Energia KC Szombathely—Naturtex-SZTE-SZEDEÁK

15.      2020. január 11. szombat           Zalakerámia ZTE KK—Kaposvári KK

15.      2020. január 11. szombat               Pécsi VSK-VEOLIA—KTE-Duna Aszfalt

15.      2020. január 11. szombat               DEAC—OSE Lions

15.      2020. január 11. szombat               Atomerőmű SE—Alba Fehérvár

15.      2020. január 11. szombat               EGIS Körmend—Sopron KC

15.      2020. január 11. szombat               Jászberényi KSE—Szolnoki Olajbányász

16.      2020. január 18. szombat           Kaposvári KK—Falco-Vulcano Energia KC Szombathely

16.      2020. január 18. szombat               KTE-Duna Aszfalt—Naturtex-SZTE-SZEDEÁK

16.      2020. január 18. szombat               OSE Lions—Zalakerámia ZTE KK

16.      2020. január 18. szombat               Alba Fehérvár—Pécsi VSK-VEOLIA

16.      2020. január 18. szombat               Sopron KC—DEAC

16.      2020. január 18. szombat               Jászberényi KSE—Atomerőmű SE

16.      2020. január 18. szombat               Szolnoki Olajbányász—EGIS Körmend

17.      2020. január 25. szombat               Falco-Vulcano Energia KC Szombathely—KTE-Duna Aszfalt

17.      2020. január 25. szombat           Kaposvári KK—OSE Lions

17.      2020. január 25. szombat               Naturtex-SZTE-SZEDEÁK—Alba Fehérvár

17.      2020. január 25. szombat               Zalakerámia ZTE KK—Sopron KC

17.      2020. január 25. szombat               Pécsi VSK-VEOLIA—Jászberényi KSE

17.      2020. január 25. szombat               DEAC—Szolnoki Olajbányász

17.      2020. január 25. szombat               EGIS Körmend—Atomerőmű SE

18.      2020. február 1. szombat                OSE Lions—Falco-Vulcano Energia KC Szombathely

18.      2020. február 1. szombat                Alba Fehérvár—KTE-Duna Aszfalt

18.      2020. február 1. szombat            Sopron KC—Kaposvári KK

18.      2020. február 1. szombat                Jászberényi KSE—Naturtex-SZTE-SZEDEÁK

18.      2020. február 1. szombat                Szolnoki Olajbányász—Zalakerámia ZTE KK

18.      2020. február 1. szombat                EGIS Körmend—Pécsi VSK-VEOLIA

18.      2020. február 1. szombat                Atomerőmű SE—DEAC

19.      2020. február 8. szombat                Falco-Vulcano Energia KC Szombathely—Alba Fehérvár

19.      2020. február 8. szombat                OSE Lions—Sopron KC

19.      2020. február 8. szombat                KTE-Duna Aszfalt—Jászberényi KSE

19.      2020. február 8. szombat            Kaposvári KK—Szolnoki Olajbányász

19.      2020. február 8. szombat                Naturtex-SZTE-SZEDEÁK—EGIS Körmend

19.      2020. február 8. szombat                Zalakerámia ZTE KK—Atomerőmű SE

19.      2020. február 8. szombat                DEAC—Pécsi VSK-VEOLIA

20.      2020. március 7. szombat               Sopron KC—Falco-Vulcano Energia KC Szombathely

20.      2020. március 7. szombat               Jászberényi KSE—Alba Fehérvár

20.      2020. március 7. szombat               Szolnoki Olajbányász—OSE Lions

20.      2020. március 7. szombat               EGIS Körmend—KTE-Duna Aszfalt

20.      2020. március 7. szombat           Atomerőmű SE—Kaposvári KK

20.      2020. március 7. szombat               DEAC—Naturtex-SZTE-SZEDEÁK

20.      2020. március 7. szombat               Pécsi VSK-VEOLIA—Zalakerámia ZTE KK

21.      2020. március 11. szerda                Falco-Vulcano Energia KC Szombathely—Jászberényi KSE

21.      2020. március 11. szerda                Sopron KC—Szolnoki Olajbányász

21.      2020. március 11. szerda                Alba Fehérvár—EGIS Körmend

21.      2020. március 11. szerda                OSE Lions—Atomerőmű SE

21.      2020. március 11. szerda                KTE-Duna Aszfalt—DEAC

21.      2020. március 11. szerda            Kaposvári KK—Pécsi VSK-VEOLIA

21.      2020. március 11. szerda                Naturtex-SZTE-SZEDEÁK—Zalakerámia ZTE KK

22.      2020. március 14. szombat             Szolnoki Olajbányász—Falco-Vulcano Energia KC Szombathely

22.      2020. március 14. szombat             EGIS Körmend—Jászberényi KSE

22.      2020. március 14. szombat             Atomerőmű SE—Sopron KC

22.      2020. március 14. szombat             DEAC—Alba Fehérvár

22.      2020. március 14. szombat             Pécsi VSK-VEOLIA—OSE Lions

22.      2020. március 14. szombat             Zalakerámia ZTE KK—KTE-Duna Aszfalt

22.      2020. március 14. szombat         Naturtex-SZTE-SZEDEÁK—Kaposvári KK

23.      2020. március 18. szerda                Falco-Vulcano Energia KC Szombathely—EGIS Körmend

23.      2020. március 18. szerda                Szolnoki Olajbányász—Atomerőmű SE

23.      2020. március 18. szerda                Jászberényi KSE—DEAC

23.      2020. március 18. szerda                Sopron KC—Pécsi VSK-VEOLIA

23.      2020. március 18. szerda                Alba Fehérvár—Zalakerámia ZTE KK

23.      2020. március 18. szerda                OSE Lions—Naturtex-SZTE-SZEDEÁK

23.      2020. március 18. szerda            KTE-Duna Aszfalt—Kaposvári KK

24.      2020. március 21. szombat             Atomerőmű SE—Falco-Vulcano Energia KC Szombathely

24.      2020. március 21. szombat             DEAC—EGIS Körmend

24.      2020. március 21. szombat             Pécsi VSK-VEOLIA—Szolnoki Olajbányász

24.      2020. március 21. szombat             Zalakerámia ZTE KK—Jászberényi KSE

24.      2020. március 21. szombat             Naturtex-SZTE-SZEDEÁK—Sopron KC

24.      2020. március 21. szombat         Kaposvári KK—Alba Fehérvár

24.      2020. március 21. szombat             KTE-Duna Aszfalt—OSE Lions

25.      2020. március 25. szerda                Falco-Vulcano Energia KC Szombathely—DEAC

25.      2020. március 25. szerda                Atomerőmű SE—Pécsi VSK-VEOLIA

25.      2020. március 25. szerda                EGIS Körmend—Zalakerámia ZTE KK

25.      2020. március 25. szerda                Szolnoki Olajbányász—Naturtex-SZTE-SZEDEÁK

25.      2020. március 25. szerda            Jászberényi KSE—Kaposvári KK

25.      2020. március 25. szerda                Sopron KC—KTE-Duna Aszfalt

25.      2020. március 25. szerda                Alba Fehérvár—OSE Lions

26.      2020. március 28. szombat             Pécsi VSK-VEOLIA—Falco-Vulcano Energia KC Szombathely

26       2020. március 28. szombat             Zalakerámia ZTE KK—DEAC

26.      2020. március 28. szombat             Naturtex-SZTE-SZEDEÁK—Atomerőmű SE

26.      2020. március 28. szombat         Kaposvári KK—EGIS Körmend

26.      2020. március 28. szombat             KTE-Duna Aszfalt—Szolnoki Olajbányász

26.      2020. március 28. szombat             OSE Lions—Jászberényi KSE

26.      2020. március 28. szombat             Alba Fehérvár—Sopron KC

KÖVETKEZŐ MÉRKŐZÉS
2019.09.03 18:00
Pécsi VSK-VEOLIA
VS
Kaposvári KK
Összes mérkőzés
FŐSZPONZOROK
SZPONZOROK
Tommaso PizzériaVirágFürdő KaposvárTurul Étterem és PanzióKapos HotelSpekula Kft.MarázPlastFlamstop Kft.EuroProfilKaposmérői Kenyérgyár és Cukrászüzem
SOCIAL MEDIA
KÉPGALÉRIA
STATISZTIKÁK